Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9922
Stary 17.09.2014, 19:12
WhiteDoctor napisał(a):Wyświetl post
Małecki: - Bardzo dziękuję trenerowi Wdowczykowi za podanie ręki, myślę, że w Wiśle Kraków nie mógłbym liczyć na taką reakcję.

A nie szkoda klawiatury na niego? Krzyż mu na drogę, może kiedyś zmądrzeje. Oby nie było to dopiero pod sklepem w Suwałkach. Ci którzy go u nas głaskali zrobili mu ogromną krzywdę. Teraz mamy efekt, niestety dla niego raczej smutny.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 17.09.2014 o godz. 19:14.
Odpowiedz cytując