Wyświetl pojedynczy post
marek8702
Junior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 17.09.2014, 16:00
Wisła-Legia
2:2 (1:1)
Bramki: Stilić, Brożek / Radocić,Saganowski
Paweł Brożek:11 minuta
Semir Stilić: 54 minuta
Radovic:31 minuta
Saganowski:78 minuta
Analiza:
Wisła - Legia
Strzały 16 - 14
Strały celne: 5 - 6
Posiadanie piłki 48 - 52 %
Składy:
Wisła: Buchalik - Burliga, Dudka, Głowacki, Sadlok - Uryga, Stilić,garguła, Boguski, Jankowsk - Brożek
Legia: Kuciak, Broź, Rzeźniczak, Dossa, Brzyski - Żyro, Jodłowiec, Vrdoljak, Kucharczyk, Radovic - Saganowski