cash_X napisał(a):

Prędkość nagrywania może mieć znaczenie, tak samo jak jakość płyty, format w jakim została nagrana, stan lasera w odtwarzaczu. Ciężko powiedzieć nie mając więcej informacji.
Możesz spróbować nagrać z prędkością 8x wtedy będzie coś więcej wiadomo.
|
8x, 16x, 32x nie działa
a płyta zwykła CD-R Omega 700mb 52x