Wyświetl pojedynczy post
Al_29
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28198
Stary 17.09.2014, 15:58
cash_X napisał(a):Wyświetl post
Prędkość nagrywania może mieć znaczenie, tak samo jak jakość płyty, format w jakim została nagrana, stan lasera w odtwarzaczu. Ciężko powiedzieć nie mając więcej informacji.

Możesz spróbować nagrać z prędkością 8x wtedy będzie coś więcej wiadomo.
8x, 16x, 32x nie działa
a płyta zwykła CD-R Omega 700mb 52x
Ostatnio edytowane przez Al_29 : 17.09.2014 o godz. 16:03.

Odpowiedz cytując