|
Wypożyczyłbym Kubę z BVB chłopak obecnie kontuzjowany i nie wiadomo w jakiej będzie formie, u nas mógłby się odbudować i wrócić na lato do BVB aby mógłby się przygotować do sezonu.Lepiej być wypożyczonym i grać niż siedzieć na ławce i być wpuszczam sporadycznie
P.s zaraz będzie za to hejt pewnie
P.s 2 miałem pisać w Polityce transferowej,ale nie chciałem śmiecić
|