Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16589
Stary 17.09.2014, 15:25
Wypożyczyłbym Kubę z BVB chłopak obecnie kontuzjowany i nie wiadomo w jakiej będzie formie, u nas mógłby się odbudować i wrócić na lato do BVB aby mógłby się przygotować do sezonu.Lepiej być wypożyczonym i grać niż siedzieć na ławce i być wpuszczam sporadycznie


P.s zaraz będzie za to hejt pewnie

P.s 2 miałem pisać w Polityce transferowej,ale nie chciałem śmiecić
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując