Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 17.09.2014, 14:02
wystarczy że ktoś w klubie "sprzedał" mu taką informację, bo miał w tym właśnie taki cel, to wziął i teraz powtarza. Oczywiście, że zasłona dymna, nie ma co do tego dwóch zdań, że Głowa zagra. Pamiętam w tamtym sezonie, było "zagrożenie", że Brozio nie zagra. Jak było i kto strzelał, to chyba pamiętamy.

Co do meczu, tak jak nie byłem pewny spotkania z Zawiszą, tak teraz jestem spokojny o naszą dyspozycję i tego że powieziemy Legie.
Ostatnio edytowane przez Krav : 17.09.2014 o godz. 14:04.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując