Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 17.09.2014, 13:16
R33 napisał(a):Wyświetl post
Wątpię, żeby Legia wyszła gorszym składem na mecz. Wg mnie to dla nich ważniejszy mecz niż z Lokeren bo grają z liderem do którego tracą punkty przy ew. porażce sytuacja im się trochę skomplikuje, zważywszy na to, że tabela jest mocno spłaszczona (siódma Jaga traci do nich tylko 3 pkt obecnie), a to już będzie 9ta kolejka czyli to początek wyjawiania się już podziału ról (kto gra o MP, a kto o spadek).
Zagraniczni zawodnicy Legii wiedzą że wypromuje ich głównie gra w Europie, pojawi się pewnie ten sam motyw co u nas, czyli lekceważenie ligi kosztem gry w LE.

Nie twierdzę że nas zlekceważą, ale priorytetem Legii jest dobre zaprezentowanie się w LE. Tam też jest większa kasa. Inny fakt to taki że liga jest bardzo długa. Jeszcze 29 spotkań do końca...
Odpowiedz cytując