|
Czerwiński to od paru sezonów wyróżniający się stoper w 1. lidze, często wybierany do "11" kolejki i bardzo bym się ucieszył, gdyby chodziło o niego. Ma ostatni rok kontraktu, więc byłby do wyjęcia w zimie za nieduże pieniądze, ewentualnie za darmo w lecie. Z tego co wiem nie bardzo ma chęć przedłużania kontraktu.
|