Błaszczu_WIŚLAK napisał(a):

|
Mylisz się, obywatelstwo UE jest w dzisiejszych czasach bardzo pożądane przez kluby z zachodniej Europy, tam gdzie są ograniczenia liczby obcokrajowców z poza UE.
|
U nas od przyszłego sezonu też już tak będzie. Będzie mogło grać max 3, a od 16/17 max 2. W klubie na pewno o tym pamiętają. A piłkarzy spoza UE mamy w tym momencie 6. Czyli 3 z nich jest do odstrzału, lub zmieni obywatelstwo.