Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21884
Stary 17.09.2014, 10:21
Błaszczu_WIŚLAK napisał(a):Wyświetl post
Mylisz się, obywatelstwo UE jest w dzisiejszych czasach bardzo pożądane przez kluby z zachodniej Europy, tam gdzie są ograniczenia liczby obcokrajowców z poza UE.
U nas od przyszłego sezonu też już tak będzie. Będzie mogło grać max 3, a od 16/17 max 2. W klubie na pewno o tym pamiętają. A piłkarzy spoza UE mamy w tym momencie 6. Czyli 3 z nich jest do odstrzału, lub zmieni obywatelstwo.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 17.09.2014 o godz. 10:25.
Odpowiedz cytując