Wyświetl pojedynczy post
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21883
Stary 17.09.2014, 10:16
cash_X napisał(a):Wyświetl post
W kadrze nie, ale to dobry znak Jeśli nie miałby zamiaru zostać w Polsce, to obywatelstwo nie byłoby mu do niczego potrzebne
Mylisz się, obywatelstwo UE jest w dzisiejszych czasach bardzo pożądane przez kluby z zachodniej Europy, tam gdzie są ograniczenia liczby obcokrajowców z poza UE.
Odpowiedz cytując