Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8022
Stary 16.09.2014, 19:43
8samuraj napisał(a):Wyświetl post
Dzięki takiemu meczowi jak ten z Legią, można będzie zapłacić przynajmniej najpilniejsze rachunki - tłumaczy prezes "Białej Gwiazdy".

http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...unki,id,t.html
Kalkulując miejsca * cena biletów, to będzie przychód z tego meczu w granicach 1,5-1,8 mln złotych.
Odpowiedz cytując