|
Na pewno juniorzy nie kosztują nasz zbyt wiele, po 1-2 tysiące ojro miesięcznie (a może i mniej), więc nieprzedłużenie kontraktu z Żemłą, Zającem, Lechem, Kuczakiem czy Kamińskim to byłaby strata czasu i pieniędzy poświęconych na ich wyszkolenie. Wypożyczać do I ligi, nawet płacąc w tym czasie ich pensję, ale z klauzulą gry - minimum 15-20 meczy, w tym powiedzmy 10 w podstawowym składzie.
|