Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68729
Stary 16.09.2014, 18:47
Na pewno juniorzy nie kosztują nasz zbyt wiele, po 1-2 tysiące ojro miesięcznie (a może i mniej), więc nieprzedłużenie kontraktu z Żemłą, Zającem, Lechem, Kuczakiem czy Kamińskim to byłaby strata czasu i pieniędzy poświęconych na ich wyszkolenie. Wypożyczać do I ligi, nawet płacąc w tym czasie ich pensję, ale z klauzulą gry - minimum 15-20 meczy, w tym powiedzmy 10 w podstawowym składzie.
Odpowiedz cytując