Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10917
Stary 16.09.2014, 17:59
Korbit napisał(a):Wyświetl post
na D23 pojawiło się sporo biletów i nie mówię o biletach z ograniczoną widocznością!!!
Potwierdzam! To są właśnie te słynne R które zostały odblokowane do sprzedaży. Jak liczyłem było ich 130. Zostało naprawdę kilka miejsc już na D23!
I na D można jeszcze kupić karnet
Ostatnio edytowane przez palikot : 16.09.2014 o godz. 18:04.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując