Korbit napisał(a):

|
na D23 pojawiło się sporo biletów i nie mówię o biletach z ograniczoną widocznością!!!
|
Potwierdzam! To są właśnie te słynne R które zostały odblokowane do sprzedaży. Jak liczyłem było ich 130. Zostało naprawdę kilka miejsc już na D23!
I na D można jeszcze kupić karnet
