Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68728
Stary 16.09.2014, 17:50
forthy napisał(a):Wyświetl post
A propos polityki transferowej Wisły. W zimę trza powypożyczać zawodników. Ławka będzie zapchana (Gumiś, Ostoja, Stępiński, Donald, Sarki, może jakiś boczny obrońca dojdzie), Smuda nie pała chęcią do zmiany 11ki, a pół roku w 1 lidze może Lechowi, Zającowi, Czekajowi może Kuczakowi, Żemle tylko pomóc. Drogą Chrapka
będzie też Chavez

niemniej jednak wypożyczenia się przydadzą, ale w przypadku np Żemło to jego ostatni rok kontraktu i jeśli nie przedłużą to mogą go sobie wypożyczać... nie wiem jak z Lechem czy Zającem. W Kuczaku szczerze powiedziawszy nie widzę wielkiego potencjału, ale może się mylę. Może będzie pełnił rolę w zespole jak Boguski, warunki ma podobne.
Odpowiedz cytując