A propos polityki transferowej Wisły. W zimę trza powypożyczać zawodników. Ławka będzie zapchana (Gumiś, Ostoja, Stępiński, Donald, Sarki, może jakiś boczny obrońca dojdzie), Smuda nie pała chęcią do zmiany 11ki, a pół roku w 1 lidze może Lechowi, Zającowi, Czekajowi może Kuczakowi, Żemle tylko pomóc. Drogą Chrapka
