grzesiek_gt napisał(a):

|
Czyli to jednak nie były te "R" bo tych dalej sporo. Na samym A11 ponad 100 a na A22 ponad 40, innych sektorów nie sprawdzałem. Ciekawe, że na A21 miejsca z ograniczoną widocznością zostały teraz zamienione właśnie w "R". Chociaż na D22 było również bardzo dużo "R" (cały ten trójkącik po lewej stronie) a teraz wszystkie miejsca są oznaczone jako sprzedane.
|
R to są miejsca które ktoś własnie kupuje. Przykładowo, wybrałes sobie miejsce, i przechodzisz do płatności, i w tym czasie to miejsce jest zarezerwowane dla ciebie, zeby ktos ci nie podkupił. A nie wszyscy płacą od razu, wiec stąd wiele tych R.