Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
grzesiek_gt
Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10912
Stary 16.09.2014, 16:10
Czyli to jednak nie były te "R" bo tych dalej sporo. Na samym A11 ponad 100 a na A22 ponad 40, innych sektorów nie sprawdzałem. Ciekawe, że na A21 miejsca z ograniczoną widocznością zostały teraz zamienione właśnie w "R". Chociaż na D22 było również bardzo dużo "R" (cały ten trójkącik po lewej stronie) a teraz wszystkie miejsca są oznaczone jako sprzedane.
Ostatnio edytowane przez grzesiek_gt : 16.09.2014 o godz. 16:12.
Odpowiedz cytując