może dodali jakąś nową pulę i zwiększyli z 350 do 460 miejsc (bo chyba tyle dzisiaj widziałem).
Informacja o biletach z ograniczoną widocznością:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...a_w_sprzedazy/
chyba działają na dobrym speedzie, bo wymienili sektod D26 ;-)