Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10903
Stary 16.09.2014, 13:54
może dodali jakąś nową pulę i zwiększyli z 350 do 460 miejsc (bo chyba tyle dzisiaj widziałem).

Informacja o biletach z ograniczoną widocznością:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...a_w_sprzedazy/

chyba działają na dobrym speedzie, bo wymienili sektod D26 ;-)
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 16.09.2014 o godz. 13:59.
Odpowiedz cytując