Bóg Trybun (objawion) napisał(a):

Przecież to stary chłop który pisze/przekleja na zamówienie na ogólnopolskich forach, jeszcze przed zeszłymi wyborami gość był rozkminiony, któryś z userów podesłał identycznego posta z jakiejś innej witryny. Trybuny Wisły to on widział jak świnia niebo.
Jeszcze 3 miechy temu odgórny przekaz szedł "peło to parówy, ale pis jeszcze gorsze", teraz odżyła doktryna "męża stanu z disneylandu". Nie cytować trolla i tyle. Stary i głupi więc się nie zmieni (a na hospitalizację w państwie swoich treserów musi długo poczekać). Niech pisze, pieniądze wyrzucone w błoto a my się posmiejemy
|
Tak, ale jeżeli to prawda, to są to pieniądze publiczne.
Od dawna pojawiają się informacje o firmach "trollingowych", które ma wynajmować m.in. PO. Pisał i mówił o tym kilkukrotnie choćby Ziemkiewicz. Fakt, że ja i Ty dokładamy się takim pajacom do pensji pokazuje w jak chorym kraju żyjemy. Brak jakichkolwiek standardów, czy choćby zwykłej przyzwoitości.