Roszek napisał(a):

|
Mógłbyś mi powiedzieć co to za farmazony Małecki o Wiśle opowiada?
|
"Bardzo dziękuję trenerowi Wdowczykowi za podanie ręki, myślę, że
w Wiśle Kraków nie mógłbym liczyć na taką reakcję]."
W Wiśle dostał aż nadto tych szans, bo ile razy to nas przepraszał za swoje zachowanie zapewniając jednocześnie, że już nic takiego się nie powtórzy. Cupiał w stosunku do jego osoby wykazał się wielką cierpliwością.
Dał nam wiele radości, ale mężczyznę poznaje się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna. Żurawskiego 10 lat temu też wszyscy na rękach nosili, a teraz mieszają z błotem. Frankowskiego podobnie.