wolfy napisał(a):

|
Nie widzisz, jak jesteś żałosny, czy Ci za to płacą? Wklejanie zdjęć, fotomontaży i głupawych grepsów trudno podpiąć pod dyskusję.
|
Przecież to stary chłop który pisze/przekleja na zamówienie na ogólnopolskich forach, jeszcze przed zeszłymi wyborami gość był rozkminiony, któryś z userów podesłał identycznego posta z jakiejś innej witryny. Trybuny Wisły to on widział jak świnia niebo.
Jeszcze 3 miechy temu odgórny przekaz szedł "peło to parówy, ale pis jeszcze gorsze", teraz odżyła doktryna "męża stanu z disneylandu". Nie cytować trolla i tyle. Stary i głupi więc się nie zmieni (a na hospitalizację w państwie swoich treserów musi długo poczekać). Niech pisze, pieniądze wyrzucone w błoto a my się posmiejemy
