grzesiek_gt napisał(a):

Z Interii.
Ale akurat ta historia o miejscach z ograniczoną widocznością jest trochę naciągana, bo jakoś można było kupować bilety na wszystkie miejsca na stadionie. A te miejsca przy wejściach czy też w pierwszych rzędach dolnych trybun, o których tu niektórzy się rozpisywali jakoby były z ograniczoną widocznością, były dostępne w sprzedaży.
O wiele bardziej prawdopodobne jest, że te 400 miejsc, o których pisała Interia, to są właśnie te R, które można zobaczyć na stronie z biletami, tym bardziej że tych R pod koniec było właśnie koło 400-500. Klub zapewne rozdał jakieś tam vouchery, ale tym razem dał termin na ich realizację i jak ktoś nie zamieni vouchera w terminie na bilet, to miejsce trafi do otwartej sprzedaży. Z drugiej strony vouchery na C to trochę naciągana historia jednak.
|
1) Jest taka możliwość, że też to są te R
2) Miejsca z ograniczoną widocznością to są na Górze E przy wejściach na sektor jeden rząd nad wejściem i kilka krzesełek obok wejścia, na DBF tak samo pierwsze rzędy na Górze sektora i na H A góra sektora tak sami jak w przypadku E. Zawsze jak kupujecie on-line to widać, że kilkanaście krzesełek w tych samych miejscach jest zawsze, co mecz wyłączona
Nie polemizujcie z tym, bo to jest sprawdzone i potwierdzone od dawna. Tych miejsc jest dużo. Na każdym sektorze E po 10-15.