york09 napisał(a):

Atak na biuro Platformy Obywatelskiej w Warszawie, recepcjonistka w szpitalu. „Chciał zaatakować kogoś z PO”
Czyżby to bojówki PIS albo jakiś idiota?
|
A może wkurzony wyborca, który nie może się pogodzić z tym, jak zostaje okradany przez rząd PO.