Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28216
Stary 16.09.2014, 08:33
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
tak,tak-masz wiele powodów żeby sądzić że jakikolwiek sojusznik ruszy palcem w bucie w naszej obronie...
tyle razy nam nie pomogli , ale teraz - z pewnościa co innego teraz to nas pokochali
@Arapaho skoro uważasz że NATO nam nie pomoże , to po co nam w ogóle armia. Przecież choćby nie wiem jak Jaruś nas uzbroił to Polska w wojnie z Putinem nie ma szans.
Co do wojny nuklearnej to chyba jesteś świadom tego, że kto pierwszy naciska guzik ginie jako drugi.
@Pablo84 skoro Leopardy złe, to ile Abramsów i samolotów najnowszej generacjii powinniśmy kupić abyś był zadowolony. I drugie to o ile set miliardów $ powinniśmy się jeszcze zadłużyć aby być liczącą potęgą.
200-tysięczna armia jaką chce Jaruś to za mało aby ruszyć na Moskwę. (nie wiem co oznaczają słowa prezia że musimy użyć maksimum reakcji przeciw Rosji)
Ostatnio edytowane przez york09 : 16.09.2014 o godz. 09:02.