@Arapaho skoro uważasz że NATO nam nie pomoże , to po co nam w ogóle armia. Przecież choćby nie wiem jak Jaruś nas uzbroił to Polska w wojnie z Putinem nie ma szans.
Co do wojny nuklearnej to chyba jesteś świadom tego, że kto pierwszy naciska guzik ginie jako drugi.
@Pablo84 skoro Leopardy złe, to ile Abramsów i samolotów najnowszej generacjii powinniśmy kupić abyś był zadowolony. I drugie to o ile set miliardów $ powinniśmy się jeszcze zadłużyć aby być liczącą potęgą.
200-tysięczna armia jaką chce Jaruś to za mało aby ruszyć na Moskwę. (nie wiem co oznaczają słowa prezia że
musimy użyć maksimum reakcji przeciw Rosji)