Wg Karcza z GK wczoraj zostało kilkadziesiąt muejsc na VIP Silver oraz nieznacznie więcej na VIP Gold.
Więcej w linku, powinien tylko sprawdzić, że karnetów już nie było od wczorajszego popołudnia.
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...unki,id,t.html
Zostało jedynie 135 biletów VIP GOLD:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...etow_vip_gold/