Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10894
Stary 16.09.2014, 07:36
Wg Karcza z GK wczoraj zostało kilkadziesiąt muejsc na VIP Silver oraz nieznacznie więcej na VIP Gold.

Więcej w linku, powinien tylko sprawdzić, że karnetów już nie było od wczorajszego popołudnia.

http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...unki,id,t.html

Zostało jedynie 135 biletów VIP GOLD:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...etow_vip_gold/
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 16.09.2014 o godz. 10:34.
Odpowiedz cytując