|
Wisła Kraków - Legia Warszawa 2:1 (1:0)
SKŁAD:
Buchalik - Burliga, Glowacki, Dudka,
Sadlok - Garguła, Stilić, Uryga, Jankowski,
Boguski - Paweł Brożek.
ZMIANY:
Stępiński, Sarki,Guerrier
STRZELCY:
Paweł Brożek, Stilić
Powód: błąd
Ostatnio edytowane przez RybaTs : 21.09.2014 o godz. 08:46.
|