Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wislaak88
Member
 
Od: 06.2007
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10891
Stary 16.09.2014, 00:17
Macie rację nie ma co ryzykować, wezmę vipowski.
14_słów napisał(a):

"Brudas/lewak/murzyn/pedał/itp. w barwach Wisły jest dla mnie profanacją tych barw, a nie bratem po szalu."
Odpowiedz cytując