Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wislaak88
Member
Od: 06.2007
Skąd: R 22
Offline
#
10891
16.09.2014, 00:17
Macie rację nie ma co ryzykować, wezmę vipowski.
14_słów
napisał(a):
"Brudas/lewak/murzyn/pedał/itp. w barwach Wisły jest dla mnie profanacją tych barw, a nie bratem po szalu."
wislaak88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislaak88
Znajdź inne posty napisane przez wislaak88