Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10888
Stary 15.09.2014, 21:36
Bilety są "nabijane" na kartę kibica więc jak chcecie je odkupić? Nawet jeśli ktoś Wam pożyczy kartę kibica na ten mecz to mogą sprawdzać dowód przy wejściu i wtedy będzie lipa.
Odpowiedz cytując