Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28212
Stary 15.09.2014, 20:35
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
tak,tak-masz wiele powodów żeby sądzić że jakikolwiek sojusznik ruszy palcem w bucie w naszej obronie...
Nie chodzi o stawanie w obronie. Po prostu - użycie przez kogokolwiek broni atomowej oznacza odpalenie rakiet wszystkich mocarstw atomowych. Teoria gier i wzajemny klincz atomowy - warto się zainteresować jak to działa. A Moskwa z pewnością jest na celowniku Amerykanów, Chińczyków... w sumie wszystkich, więc w razie wojny atomowej nie zostanie z niej kamień na kamieniu, to rzecz pewna. Nawet jak uda im się zestrzelić kilka pocisków, to właduje się w nią kolejnych sto głowic.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!