Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28211
Stary 15.09.2014, 20:17
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Putin nie jest idiotą by wysyłać na nas pociski balistyczne. Jeśli by to zrobił w ciągu 10 minut zarówno Moskwa jak i Petersburg by wyparowały.

W przeciwieństwie do ciebie jednak wierzę w NATO.
AYALA, to chyba pytanie retoryczne, tak?
tak,tak-masz wiele powodów żeby sądzić że jakikolwiek sojusznik ruszy palcem w bucie w naszej obronie...
tyle razy nam nie pomogli , ale teraz - z pewnościa co innego teraz to nas pokochali


Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Putin nie będzie wojował z NATO, bo NATO będzie jego jedynym ratunkiem przed Chinami, które mają ogromną ochotę na Syberię
tak , tak dlatego zaatakował Ukraine której gwarantowały bezpieczeństwo granic takie potegi jak USA i Wlk.Brytania i dlatego robi strategiczne deale z chińczykami a nie USA i UE. Nie trzyma się kupy Twoja teoria

Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Stawiam dolary przeciwko orzechom, że gdyby zaczeli wojować ze światem zachodnim, daleki wschód też by się z przyjemnością dołączył , ale do zachodu. )
Przyjmuj ę Wg.mnie Chiny będą narazie nieoficjalnie ale wspomagać Rosję i do tego absorbować USA na Dalekim Wschodzie, skupywać obligacje USA i atakowac ekonomicznie aby osłabić jak najbardziej Waszyngton i czekać na korzystny dla nich rozwój wydarzeń i powolutku przejmować rolę dominującą na Pacyfiku .Tylko w razie wyraźnego rozpadu Rosji przejmować co ich na Syberii .

Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Chcesz pokoju, szykuj się na wojnę.
Tu zgoda - tylko że nawet kolejnych 100 F16 i 500 Leopardów z demobilu nie spowoduję że będziemy mieli silna armię
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej