farciarz napisał(a):

|
a My kiedy ostatni raz byliśmy u nich w komplecie? Wyjazdowo są od nas lepsi, więc nie rozumiem tego wpisu.
|
A czy my się napinamy, że jesteśmy... najlepsi w galaktyce?
Pierwszy wyjazd od grudnia na prestiżowy dla nich mecz, bo jeśli chodzi o mecze z Leszkiem, z nami czy Widzewem, to cały czas napinają muskuły w szczególności jak jest medialnie, wysoka frekwencja, zainteresowanie mediów więc zawsze to parcie żeby się pokazać jest u nich ogromne. Warszawa to lubi.
W mediach się czyta, że przyjechałoby ich tu najchętniej pół Warszawy a nie dają rady rozprowadzić biletów już drugi tydzień. W każdym razie przyjechać pewnie przyjadą, może ich przyjechać nawet tysiąc to nie jest istotne, tylko niech się tak nie napinają a dziennikarze warszawscy nie pompują balonika, bo już raz było z tym "najprofesjonalniejszym klubem w Polsce" a skończyło się, że kartek nie umieją liczyć.
To tyle jeśli chodzi o nich.
P.s Szkoda, że Superpuchar nie doszedł do skutku, bo wtedy 9 tys było dla nas za mało i chcieli domawiać panie kolego
