Wyświetl pojedynczy post
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 15.09.2014, 17:44
KondZIk napisał(a):Wyświetl post
O ile to się zmieści itd to proponowałbym jeszcze godzinę rozpoczęcią meczu, wtedy dla mnie ideał.
Bardzo fajna myśl, nie wiem jak mogłem na to nie wpaść. W kalendarzu na październik się znajdzie.
Odpowiedz cytując