Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
farciarz
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10879
Stary 15.09.2014, 17:14
palikot napisał(a):Wyświetl post
http://legionisci.com/news/59710_Wyj...we_wtorek.html



Ci jeszcze nie rozprowadzili wszystkich biletów... a zapotrzebowanie gdzieś czytałem miało być na 4 tyś W sobotę też mieli "bardzo mało biletów"... ciekawe czy przyjadą w komplecie?
och ach ich ten warszawski marketing
a My kiedy ostatni raz byliśmy u nich w komplecie? Wyjazdowo są od nas lepsi, więc nie rozumiem tego wpisu.
Odpowiedz cytując