Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
farciarz
Senior Member
Od: 07.2009
Offline
#
10879
15.09.2014, 17:14
palikot
napisał(a):
http://legionisci.com/news/59710_Wyj...we_wtorek.html
Ci jeszcze nie rozprowadzili wszystkich biletów... a zapotrzebowanie gdzieś czytałem miało być na 4 tyś
W sobotę też mieli "bardzo mało biletów"... ciekawe czy przyjadą w komplecie?
och ach ich ten warszawski marketing
a My kiedy ostatni raz byliśmy u nich w komplecie? Wyjazdowo są od nas lepsi, więc nie rozumiem tego wpisu.
farciarz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do farciarz
Znajdź inne posty napisane przez farciarz