Wyświetl pojedynczy post
Kapcok7
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21876
Stary 15.09.2014, 17:02
Chodzi o dyspozycję fizyczną? Na legie miał być gotowy, w reprezentacji już grał w zeszłym tygodniu więc myślę że w niedzielę będzie do gry.
„Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki”
Odpowiedz cytując