|
Senior Member
Offline
|
|
concedi napisał(a): 
|
Czy ewentualnie można jakoś "zwrócić bilet" tak aby nie koniecznie odzyskać kasę (niech już zostanie w kasie klubu) ale tak by klub mógł go jakoś raz jeszcze sprzedać? Nigdy się nad tym nie zastanawiałem, bilety już mam a raczej nie dam rady być na meczu.
|
To idź do SK i zapytaj
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★
✪✪✪✪ ✰✰✰✰
|
|