|
Czy ewentualnie można jakoś "zwrócić bilet" tak aby nie koniecznie odzyskać kasę (niech już zostanie w kasie klubu) ale tak by klub mógł go jakoś raz jeszcze sprzedać? Nigdy się nad tym nie zastanawiałem, bilety już mam a raczej nie dam rady być na meczu.
(...)Kto Nie Ma Odwagi Do Marzeń Nie Będzie Miał Siły Do Walki...
|