Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9893
Stary 15.09.2014, 15:57
Ludzie , dajcie spokój Patrykowi ! Dzięki niemu przeżyliśmy wiele niezapomnianych wzruszeń . Niestety w chwili obecnej chłopak się ewidentnie gubi . Jak dla mnie to bardzo przykre . Poszedł do Pogoni bo go Wisła nie chciała i obiektywnie trzeba stwierdzić że Smuda miał rację . Życzę mu odrodzenia jako piłkarz (oczywiście nie w meczach z Wisłą) oraz spokoju wewnętrznego i równowagi (a to na pewno jest ważniejsze)
Odpowiedz cytując