Wyświetl pojedynczy post
KondZIk
Junior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 15.09.2014, 14:09
Bardzo fajna sprawa
Gratuluje pomysłu i dobrej pracy.
Niektóre sugestie faktycznie bardzo dobre, chociaż ja osobiście zrobiłbym wersje z samą I drużyną (tak jak teraz) i druga wersja z pozostałymi naszymi drużynami (piłkarskimi). Wtedy każdy ma co chce.
A... ode mnie taka mała prośba również. O ile to się zmieści itd to proponowałbym jeszcze godzinę rozpoczęcią meczu, wtedy dla mnie ideał.
Pozdrawiam i dzięki
Odpowiedz cytując