Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 15.09.2014, 13:59
Fajne wykonanie, ale popieram kolegę, który pisał o meczach innych sekcji. Szkoda, że to nie zostanie tam zawarte. Wtedy byłaby to świetna ściąga dla każdego Wiślaka
Odpowiedz cytując