WhiteDoctor napisał(a):

to jest nic, jest wersja bez cenzury jak sobie z Wdowcem konwersują 
rzeczywistość rzeczywistością i każdy widzi co jest ale trochę smutne, że z takiego typa:
http://www.youtube.com/watch?v=l7MEKiF5n6k
zrobiło się cóż powiedzieć... kompletne zero
:// białą małpę można wyciszyć w filmie
|
Jest też wersja bez cenzury...
o chłopie strach puszczać, takie słowa tam padają. Nie widziałem, żeby bezpośrednio do Wdowca coś powiedział jak Diaz czy inny Ćwielong, więc o ochuj ci chodzi? Jacy hipokryci tu piszą, rany. Jeszcze trzy lata temu każdy darł ryja Smuda! Co? Małecki! A dziś, mimo, że Małecki nie jest już piłkarzem Wisły to nadal pustaki piszą o nim, że jest zerem.