markowywislak napisał(a):

|
powinni sprzedawac bilety na g3 a ten sektor podzielić na pół i byłby bufor... 1000 biletów to jednak dużo. Z klubu też by pomyśleli i poprostu odgrodzili od dachu po dół pleksą gości od G3 i raz na zawsze skończyłby sie problem buforów.
|
takie stałe konstrukcje to może wykonać zapewne tylko miasto, ale skoro już pół roku łata dziury w dachu to taką pleksję wykonają w 2018
na miejscu każdego kto nie ma biletu brałbym w ciemno bilety z ograniczoną widocznością, w trakcie meczu jak zobacza puste miejsce mogą się zawsze przesiąść..
podpijam zresztą pytanie, gdzie mieszczą się te miejsca w praktyce?