Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10871
Stary 15.09.2014, 13:06
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
powinni sprzedawac bilety na g3 a ten sektor podzielić na pół i byłby bufor... 1000 biletów to jednak dużo. Z klubu też by pomyśleli i poprostu odgrodzili od dachu po dół pleksą gości od G3 i raz na zawsze skończyłby sie problem buforów.
takie stałe konstrukcje to może wykonać zapewne tylko miasto, ale skoro już pół roku łata dziury w dachu to taką pleksję wykonają w 2018

na miejscu każdego kto nie ma biletu brałbym w ciemno bilety z ograniczoną widocznością, w trakcie meczu jak zobacza puste miejsce mogą się zawsze przesiąść..

podpijam zresztą pytanie, gdzie mieszczą się te miejsca w praktyce?
Odpowiedz cytując