|
powinni sprzedawac bilety na g3 a ten sektor podzielić na pół i byłby bufor... 1000 biletów to jednak dużo. Z klubu też by pomyśleli i poprostu odgrodzili od dachu po dół pleksą gości od G3 i raz na zawsze skończyłby sie problem buforów.
Powód: f
Ostatnio edytowane przez markowywislak : 15.09.2014 o godz. 12:48.
|