Wyświetl pojedynczy post
marek.rab
Banita
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8018
Stary 15.09.2014, 12:00
Wole by Cupiał był właścicielem, ale by Wisła była samowystarczalna by nie była zależna od Telefoniki. Boguś niech ma Wisłe bo inny dupek typu Kr*** zabierze kase a klub spuści
Odpowiedz cytując