Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
marek.rab
Banita
Od: 09.2014
Offline
#
8018
15.09.2014, 12:00
Wole by Cupiał był właścicielem, ale by Wisła była samowystarczalna by nie była zależna od Telefoniki. Boguś niech ma Wisłe bo inny dupek typu Kr*** zabierze kase a klub spuści
marek.rab
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez marek.rab