|
jezu każdy tutaj będzie prezentował swoją teorie pt: "wydaje mi się, kto jest wliczony do frekwencji"? A może ktoś jeszcze wliczy piłkarzy i sztab szkoleniowy? I pamiętać, że dzieci od podawania piłek już nie, bo nie wybrali jeszcze rocznika chłopaków który będzie podawał piłki. I co najważniejsze na pewno nie jest wliczony Bartek Bereszyński... Kto się zgadza a kto nie?
Idźcie że już do wyra....
Ostatnio edytowane przez palikot : 14.09.2014 o godz. 21:12.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★
✪✪✪✪ ✰✰✰✰
|