|
Z moich luźnych wyliczeń wyszło że bez karnetów, na samych biletach na Legie do kasy klubu wpadło 1,3 mln . Myślę że razem z VIPEM i skyboxami może być nawet to 1,5 mln złotych. Klub nigdy takich danych nie poda, ale wszyscy się domyślamy że jest to ogromny zastrzyk gotówki dla klubu.
W dodatku podwyżka cen biletów też okazała się strzałem w 10. Gdyby na Legię przyszło np 24 tysiące, można by mówić że ceny odstraszają, a tak uważam je za idealne.
|