Wyświetl pojedynczy post
Kapcok7
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 14.09.2014, 20:11
Myślę że fajnym pomysłem by była aplikacja na telefon np. z funkcją przypominania o danych wydarzeniach.
„Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki”
Odpowiedz cytując