|
Myślę że fajnym pomysłem by była aplikacja na telefon np. z funkcją przypominania o danych wydarzeniach.
„Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki”
|