Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 14.09.2014, 19:54
Kuciak jest w tym sezonie całkowicie bez formy. Coś mi się wydaje że już się dusi na Łazienkowskiej.

tak naprawdę to mecz z L ma bardziej charakter prestiżowy, niż taki który cokolwiek przesądza, za dużo jeszcze spotkań co końca i tak naprawdę każda ekipa (w tym my) ma bardzo nierówną formę
Odpowiedz cytując