|
Kuciak jest w tym sezonie całkowicie bez formy. Coś mi się wydaje że już się dusi na Łazienkowskiej.
tak naprawdę to mecz z L ma bardziej charakter prestiżowy, niż taki który cokolwiek przesądza, za dużo jeszcze spotkań co końca i tak naprawdę każda ekipa (w tym my) ma bardzo nierówną formę
|