Ogryzek napisał(a):

Dla mnie główny problem to będzie... mecz w Poznaniu. Nie chodzi o grę, wynik, ale o czas spędzony w podróży. To działa na naszą niekorzyść. Zwłaszcza jeśli dodamy niechęć Smudy do rotacji składem. W tym czasie parchovia ma małą przebieżkę do pobliskiego Brzeska.
Gdybyśmy jeszcze mecz z Amicą grali u siebie, a tak podróż + zmęczenie meczowe i może być jak w zeszłym sezonie - 1-1 po ciężkiej walce.
|
akurat Smuda już zapowiadał że w Poznaniu chce zagrać 'rezerwami' potem nawet ktoś z klubu to prostował...
Przypuszczam że jednak kilku graczy odpocznie, a od początku zagra Guzmics, Stępiński, Sarki, fajnie byłoby też zobaczyć Zająca od początku. Więcej zmian niż te '4' się nie spodziewam, bo i nie ma kogo wpuścić. Ewentualnie Żemło np za Uryge. Zobaczymy.
Do tego Głowacki, Stillić, Jankowski i przypuszczam że powalczymy z Amikorzami o awans do kolejnej rundy.
Będziemy mieli 3 dni przerwy do derbów, więc pewnie ogarną. Prędzej bym się spodziewał średniego meczu w Poznaniu bo będa tylko 2 dni przerwy od Legii