wiernyNH1906 napisał(a):

jeżeli robisz cos takiego to fajnie by bylo jakby znajdowaly tam tez sie daty meczów CLJ, drugiego zespołu, koszykówki, futsalu itp. A nie tylko mecze pierwszej drużyny, pozdro
|
Interesuje mnie tylko Wisła piłkarska, toteż nie znam się na pozostałych dyscyplinach.

A nad CLJ się zastanowię.
Kocur napisał(a):

|
1. Czemu nie logo TS ale SSA?
|
Gdyż skupiam się tylko na sekcji piłkarskiej klubu, a dokładniej - tylko na pierwszej drużynie, a więc obłożyłem ją logiem SSA, ażeby to trzymało się kupy.
Kocur napisał(a):

|
2. Czy to jakiś oficjalny projekt kalendarza?
|
Nie, to mój własny projekt.
Kocur napisał(a):

|
3. Docelowo to ma być papier czy apka?
|
To ma być dla oka. Robiłem rozmiarowo pod standardowe pulpity. Możesz sobie wydrukować i powiesić na ścianie, Twoja sprawa.
Kocur napisał(a):

|
4. Czy to ma być sprzedawane a jeśli tak czy uzgodnione z "odpowiednimi" osobami?
|
Nie i nie.