Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10850
Stary 14.09.2014, 17:28
Wynika z tego, że klub sprzedawał wszystkie miejsca, nawet te z ograniczoną widocznością.

Klub w swoich komunikatach nie informuje, że brak jest biletów na B22 i H11, ale pewnie to przeoczenie.

Zastanawiają te R na wielu sektorach. Czy to też sprzedane miejsca, czy tylko dla kogoś zarezerwowane i jest możliwość w najbliższych dniach przekazania ich do sprzedaży.
Odpowiedz cytując