bravelukas napisał(a):

|
To jest prosta matematyka: na G jest 5700 miejsc, 5 sektorow, Legia zajmuje g4 i g5 czyli 2tys. My zajmujemy g1 i g2 czyli rowniez 2tys. Zostaje bufor na 1700 miejsc czyli tyle w przyblizeniu trzeba odjac od ogolnej pojemnosci stadionu.
|
Tacy wielcy matematycy a nie wiedzą że bufor ma niecałe 1200 miejsc.