Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
grzesiek_gt
Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10849
Stary 14.09.2014, 17:20
bravelukas napisał(a):Wyświetl post
To jest prosta matematyka: na G jest 5700 miejsc, 5 sektorow, Legia zajmuje g4 i g5 czyli 2tys. My zajmujemy g1 i g2 czyli rowniez 2tys. Zostaje bufor na 1700 miejsc czyli tyle w przyblizeniu trzeba odjac od ogolnej pojemnosci stadionu.
Tacy wielcy matematycy a nie wiedzą że bufor ma niecałe 1200 miejsc.
Odpowiedz cytując